O mnie

Ta zakładka, to wcale nie zagadka,
dużo więcej się dowiesz tu o mnie,
moje marzenia, plany,
i zajawki, które cenie ogromnie.
Moi ulubieńcy, z których przykład biorę,
którzy słóżą mi często za podporę.
To już w bawełne nie owijając, 
pij herbatę, informacje o mnie czytając ;)

Cześć! Za pewne jesteś tu po to, by dowiedzieć się nieco o mnie ;) Tak więc, jak już zapewne wiesz, jestem Ewa, a moje nazwisko, to Cicha. Mieszkam w Polsce , w mieście Poznaniu. Mam 13 lat, ale ze względu na mój bardzo niski wzrost, niektórzy uważają , że mam 11 lat. Chodzę do szkoły muzycznej, bo moją najważniejszą pasją jest muzyka. Ale mimo że to hobby wyróżniam najbardziej, to nie znaczy że nie mam innych zainteresowań. Uwielbiam rysować. Od nie dawna się uczę, dlatego moje "dzieła" są dość nie profesjonalne ;)


Kocham także robić zdjęcia, i mimo że nie mam dobrego aparatu (lustrzanki), to i tak bez przerwy coś fotografuje. A to przyrode, czy ludzi, i tego typu rzeczy. Od nie dawna też, jednymi z moich ulubionych zajęć są blogowanie, oraz vlogowanie, na youtube. Na kanale mam na razie 1 filmik, (klik) ale planuje ich (oczywiscie!) dużo, dużo więcej.
Moje ulubione blogerki, to Julka , Oliwka , Szczurek i Zosia . Dzięki nim tak naprawdę, postanowiłam założyć bloga. Zainspirowały mnie . 
W przyszłości, chciałabym być dobrą blogerkom, i żeby ludziom przypadały do gustu moje  posty ;) Jako mój zawód kiedyś, jak na razie, wybrałam muzykę. Chciałabym śpiewać lub mieć zespół, a na studia iść w kierunku również muzycznym.
Kiedyś bardzo chcę zamieszkać w Angli, w Londynie, ponieważ bardzo lubie ten kraj i miasto, i to jest moje marzenie.
Kocham wiosnę, jest to moja ulubiona pora roku, wtedy jest najlepsza pogoda, bo nie jest ani za ciepło, ani za zimno, tak w sam raz. Lubię poruszać bardzo życiowe i kontrowersyjne tematy. Zawsze się muszę w takiej sprawie wypowiedzieć. Nie przepadam za biżuterią, nie potrzebna mi ona do szczęścia . Za to mam jakąś chorą obsesje na punkcie ciuchów zwłaszcza z Choies i Sheinside . Poprostu je u-bu-stwiam. Niestety nie mogę zbyt ich kupować, bo zawsze mam problem z przesyłką :/

O blogu: Mojego bloga, założyłam w sierpniu 2014 roku. Przez 2 miesiące około go nie używałam i w ogóle nie byłam na nim aktywna.  Bardzo chcę , by mój blog urósł kiedyś do większych rozmiarów, żebym miała dużo czytelników, i żeby wszyscy czytali mojego bloga z przyjemnością.
Piszę tu głównie posty tematyczne, opisuje swoje dni, które nie są takie jak inne, lub opowiadam o różnych innych rzeczach. Więcej dowiesz się czytając mojego bloga, dlatego teraz cię zapraszam, poczytaj sobie, i liczę, że przypadnie ci on do gustu :)


      To chyba na tyle! :) Więcej dowiecie się w filmikach na YT , które już planuje nagrać ;) Paa xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz